Patito Feo FC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jajos nuotykiai

2 posters

Go down

Jajos nuotykiai Empty Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Pir. 04 14, 2008 8:21 pm

1 dalis

Sviesus rytas o Jajos zadintuvas ir vel nesuskambejo.''Shit!'' pagalvojo Jaja...Ciupo dzinsus megztini ir greitai apsirenge. Po kiek laiko ji jau pavelavusi i mokykla atejo ir anglu mokytoja tare:
-Jaja! Kas cia dabar pirma diena veluojate ! Negrazu!
-Atsiprasau mokytoja zadintuvas nesuskambejo...-numyke ji.
-Atsiprasymo nepriimu, nes pirma diena puse pamokos veluoti tai neatleistina! Sesk i savo vieta ir greitai!
Jaja atsisedo i vieta ir ziurejo i tvarkinga anglu vadoveli.Visa pamoka i Jaja ziurejo isvaizdus vaikinas. Jajai truko kantrybe ir uzsauke nors to net nepajuto:
-Ko ziopsai kvaily!
-Jaja paskutine pastaba! Jei nemoki elgtis graziai klaseje tai gali eiti i kita mokykla nes mes tokio elgesio netoleruojame!
Jaja nutilo ir toliau rase ir skaite ka mokytoja uzdave....Pamoka baigesi Jaja isejo is klases...Ja staiga pristabde zioplys klasiokas kuris ziurejo i ja per pamoka...
-Jaja mano vardas Timas! Malonu susipazinti!
-Zinai su kvailiais nebendrauju!-nusisuko pasipiktinus Jaja ir isejo.
Eidama mokyklos holu sutiko savo drauge Kime.Ji tare:
-Hola chica! Como estas?-nusisypsojo ji.
-Hola hola bien bien.....Ir baik kalbeti ispaniskai as nenusiteikus....
-O kas atsitiko?
-Ai klasiokas zioplys Timas visa laika akiu nenuleidzia nuo manes ir dar kabinejasi.
-Timas! Sakai Timas ? Jis pats karsciausias mokyklos vaikinas! As nualpsiu..
-Ei! Tai ir pasiimk ji! Man jo nereikia -nusisypsojo ji pirma karta sioje sumautoje dienoje pagalvojo ji.
-Tikraaaai! Bet as jo nemegstu irgi nors jis grazus bet man patinka kitas!
-Kas?-isisiepe lyg ausu Jaja.
-o Ja....Man patinka didzejus Mailsas!
-Eik tu! Juk jus puiki pora!
-Na gal bet as nedrystu jo uzkalbinti.....-susimaste Kime.
Eidama pro sali ju pokalbi nugirdo baisiausia Jajos ir Kimes priese Ema.
-Ei! Kaip tu galetum patikti Mailsui ? Juk tu tokia vepla - nusijuoke
Jajai kantrybe truko ir ji viska issake Emai apgindama Kime:
-Tu kvaile prie Kim nesikabinek! Pati esi netasyta ir tavo plaukai kaip sieno kupeta! Visiskai nezinai nieko nesikisk! Tu tik visiem ir kenki!Gyvatuke !
Jaja paeme uz rankos Kime ir isejo...
-E tu cia tai pavarei Ja! Myliu tave miemor!
-As irgi Kime ! Man ta Ema ziauriai atsibodo....As jos taip nekenciu kad net neisivaizduoji!
-Na taip ji jau nuo 8 klases tokia bjauri!
Staiga Jaja atsitrenke i Tima ir jos sirdis nezinia ka isdarinejo....Ji nezinojo ar ji nekente Timo ar seip paprstai nenorejo pyktis
-O labukas Jaja! Nu klausyk as nenoriu nieko is taves...Man tik seip kieta mergina esi! Nu tiesiog bunam draugais ir tiek!
-Na Timai atsiprasau uz anglu pamoka kas buvo....As nenorejau mane ta ackarike sunervino...
-Gerai pasimatysime! Iki!
-Ciau!
-Tai tau jis patinka?-kumstelejo Kime?
-Ne tik seip biski nesusipratimas buvo- nusisypsojo Jaja.
-Klausyk einam i bufeta? As mirstu kaip noriu valgyti!
-Ok! As ir noreciau ko nors! Noriu....mmm.....metiniu KitKat ledinuku.
-As ir!O gal ir limonado?
Jaja palinksejo juodais suristais kuodukais ir nuejo i bufeta su Kime..

2 dalis

Suskambejo skambutis i pamoka.Kime ir Jaja leke i ispanu kalba bet netiketai Jaja parkrito, bet vel atsistojusi leke toliau.
-Spejom! - nudziugo Jaja.
-Taip! Ir vistiek gerai kad nusipirkome KityKat metiniu ledinuku.Be ju isgyventi neimanoma.
-Taip sutinku.
Iejo i klase mokiniai pasirinke ispanu kalbos pamoka.Ten sedejo ir Timas su Mailsu...Abu kazka aptarinejo ir zvelge i Jaja ir Kime.
-Manai apie mus kalba?-susnibzdejo Kime.
-Ka?
-Ar apie mus sneka Mailsas ir Timas?
-Nezinau ir man neidomu....
Jie ziurejo i jas bet kartu ir kazkur toliau....Kazkur uz ju.
-O jie i mus ziuri?-vel klaustelejo Kime.
-Pasiziurek uz saves kas sedi uz musu ir mojuoja
Kime atsargiai nusisuko paziureti o ten buvo gyvate Ema su Kete.
Kime nusimine ir daugiau i ta puse neziurejo.Jaja pamate Kimes liudesi ir suprato:
-Kime neliudek.Vaikinams patinka pasiputusios mergos.Tu verta geresnio...Bernai tikrai taves neverti tokie kaip tie du burundukai pries mus sedintys ir mirkciojantys Emai ir Ketei....
-Aciu Jaja.Tu esi geriausia drauge ir tikrai moki paguosti! -ir ji apkabino Jaja.
Ispanu kalbos mokytoja pastebejusi kad vaikinai su Ema ir Kete flirtuoja ir juokiasi ji uzspiege ispaniskai:
-Silencio! Kad mano klaseje nebutu kazkokiu romanu per pamoka! Ar aisku!?
-Taip taip.....-atsake vaikinai.
Kime ir Jaja susizvalge ir nusijuoke.Likus 10 minuciu pamokos iki galo mokytoja uzdave namu darbus ir paleido anksciau is pamokos mokinius.
Pertrauka.
-O jega dabar bus sokiai!-pasoko apsidziaugus Jaja.
-Jega! Mes siandien varzysimes pries ''Deives''.....o fu....nu bet mes laimesime! Mes nugalesime Ema ir jos pakalikes !
-Taip tikrai!Klausyk as turiu ideja...Musu ''IceMint'' komanda gali pakviesti sokti Tima! Jis gerai soka hip hopa!Butu daugiau sansu laimeti-susimaste Jaja.
-O gerai! O kartais tu Amo tima?
-Ne Kim baik! Jis gerai soka hip hopa ir tiek!
-Na gerai as tikrai nieko pries! Nubegsiu pasakyti kitiems komandos nariams! Juk tu pati geriausia kapitone visoje galaktikoje!
Kime nubegi pasakyti komandos draugams ar jie sutinka ir grteitai parbego :
-Taip jie sutinka!
-Jegele! Dabar mes ''Deivems '' ikresime!
Jaja greitai nubego pranesti Timui o jis sutiko.
Taigi visi nubego i sporto sale ir ruosesi sokiu varzyboms.....
''Deves'' susoko neblogai, ir Jaja tikejosi kad jos komanda laimes.Teisejas paskelbe:
-O dabar audringais plojimais sutikime''IceMint''!
Ziurovai plojo kaip pasele!Muzika pradejo groti ir pirma isejo Jaja vedama komandos.Sokejai pradejo sokti greitu tempu.Jie soktelejo i virsu, dare spagatus, sukosi ir dar neitiketinus judesius ir ant pabaigos isejo Timis kuris ziurovus suzavejo sukdamasis ant galvos, vaiksciodamas ant ranku ir darydamas salto pirmyn ir atgal! Baigesi muzika ir teisejas paskelbe:
-Laimejo.......''IceMint''!
Drauges apsikabinusios sokinejo is laimes ir sauke:
-Mes nugalejome!
Visa komanda dziaugesi ir ''IceMint'' laimejo kitas varzybas su''BlackPeron'' tu sokeju mokykloje...''Deives'' pavydejo kad Timas perejo pas ''IceMint'' ir ruosesi kerstui...Po dideles pergales Jaja parbego namo ir mamai pasauke:
-Mama as jau namie!Mes laimejome varzybas!
Mama nuleke i apacia apkabino dukra ir tare:
-Kaip saunu brangioji! Bet nuo namu darbu neissisuksi!
-Taip zinau einu ruosti! Man labai gera nuotaika!
Jaja issieme pamokas ir pradejo ruosti.Po vlandos ji jau sedejo prie kompo prie Rebeldeway rozinio forumo....Ji su darugemis aptarinejo varzybas.O po kiek laiko 22:00 ji atsigule miegoti klausydama Mp4 muzikinio grotuvo skambant David Guetta dainoms....
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Pir. 04 14, 2008 8:22 pm

3 dalis

Naujas rytas, taciau Jaja atsikele anksciau, kad nepaveluotu i matematika.Ji apsirenge, susisukavo ir nusileido zemyn i lauka kur jos lauke Kime.Ji tarstelejo:
-Hola! Kaip miegojai?
-Labai gerai! Ir hola tau taip pat!-ji apkabino Kime.
-Tai matosi kad gerai nes anksti atsikeliai!
-Na taip kazkaip kuo greiciau norejau istrukti is namu,- apsidziauge Jaja
-Na priezasti as zinau.
-Nu ir gi kokia ta priezastis?
-Timas,-issisiepe Kime.
-Visai ne! As tik dziaugiuosi kad vakar musus komanda laimejo!
-Ai viskas aisku,-itartinai pasake Kime.
-Nu gerai eime i mokykla. Dar mane pamokisi matiekos nes nelabai suprantu...
Merginos isejo kalbedamos i mokykla. Paskambino kazkas Jajai.Ji kalbejo visa kelia su mama.Atejus i mokykla dar pokalbis tesesi ir staiga pasake:
-Na mama tai tai viska gerai supratai as jau turiu eiti atia.!
Ji kisosi telefona i kuprine tik staiga kabineto duris atsidare ir Jaja isvirto is koto.Ji gulejo gal 10 minuciu be samones kai isgirdo:
-Jaja! Kaip tu? As atsiprasau! As nemaciau!
Jaja pramerkus akis pamate Tima ir paraudusi tare :
-Ai nieko nieko.....! Man viskas gerai,- tik staiga pamate Kimes isitikinimus kad ji sypsosi ir staiga tare,-ai skauda! kvaily tu!
Ir greitu zingsniu nuejo.
-Aaaaa....istyzai!
-Ka tu kalbi? Nesamone!
-Nu gerai parodysiu tau kaip matematika spresti.
Po kiek laiko skambutis suskambejo ir drauges nuejo i klase.Pamokos praejo.Po pamoku Jaja pasoko ir tare:
-Penktadienis! Myliu!Gal einame kur nors?
Jaja pamate kaip Kime meiliai ziuri i Mailsa ir tare:
-Eik pasisveikink! Nieko neprarasi.
Mailsas kalbejosi su Timu.Timas staiga paziurejo i Jaja ir ji paraudo nusukusi zvilgsni.
-Na Kime tada einame abi!
-Na gerai Ja ! bet nieko nebus!
-Bus bus!
Jaja priejp prie vaikinu ir tare:
-Mailsai labas! Ar pazysti Kime?
Ji syptelejo ir buvo ziauriai paraudonavus.Jis tartelejo:
-O Kime esu mates taciau dar nesusipazinau!Labas ,-jis kistelejo ranka pasisveikinti.
-La,,,labas,-numyke ji ir taip pat kistelejo ranka pasisveikinimui.
Mailsas paeme ranka ir pabuciavo.Kime susigedo.
-Na Mailsai jei tu siandien neuzsiemes gal mums kompanija palaikytum kine?
-Zinoma! Tokios progos neatsisakyciau su siomis graziomis damomis!
-Puiku!
-O galiu ir drauga pasiimti kad butu linksmiau?
-Taip zinoma o kas jis?
-Timas.-tare Mailsas.
Jaja sutriko bet nudziugo.
-Taip zinoma,-pagaliau tare Kime!-mums butu malonu!
Jie keturi isejo.Pirmiausia nuejo i meiles kina zinoma Kime su Jaja issirinko.Sedadami salia vienas kito Mailsas ir Kime bevalgydami popkornus priliete vienas kito ranka.Abu susigedo. Taciau po kurio laiko abejodamas bet nusprendes Mailsas drasiai paeme Kimes ranka.Taciau ir Jaja su Timu neatsiliko.Jie taip pat paeme vienas kito ranka.....Po romantisku akimirku Kime jau sedejo pas Jaja namie su pizama ir sake:
-Aha nieko nebuvo sakai.....Jo jo....
-Na apie tave galiu pasakyti ta pati,-ir abi nusijuoke.
Po ilgu atrasinejimu rebeldeway forume abi merginos nuejo miegoti.Visa nakti sapnavo graziausius dalykus.

4 dalis

Atsikelusios anksti ryte Jaja ir Kime tyliai aptarinejo vakaryksti susitikima:
-Na ar tau jis bent patiko?-paklause Kime.
-KIm.....Visai jis neblogas , bet uzteko ir vieno karto.
-Na gal, bet as isimylejau iki ausu Mailsa!As skraidau tiesiog!
-Na bent jau tau gerai!
-Kodel?
-Nes tu tokia miela, sauni o as kazkokia pikciurna kurios nemegsta.
-Ne Ja! Tu esi mano best friend! Tu pati mieliausia butybe! Timas turi priimti tokia kokia esi!
-Na gal tu ir teisi! Bet viskas einam siandien paselti!
-Va cia tai mano drauge!Vatokia Jaja as ir pazystu!
Drauges apsirenge, akis pagrazino seseliais ir nusileido zemyn.Jos nuejo i stotele ir pasigavo autobusa.Kime ir Jaja isleke i miesta kur suvalge didele porcija ledu.Kime tare:
-Gal siandien einam i ''Paradise''?
-Na varom! galesime atsipalaiduoti! Pasokti!
-Taip! Tik reikia surinkti grupe!Paselsime!
Jaja tare:
-Gerai as visiems sms nusiusiu ir jie greitai atvaziuos!
Jaja nusiunte visiems sms ir visa grupe susirinko per 10 minuciu.Visa grupe soko labai gerai ir tai pamate neseniai savo grupe prarades sokiu treneris kuris kai ''IceMint'' nulipo nuo scenos tare:
-Sveiki as Haris Wilsonas! Maciau kaip jus puikiai sokate.Jus esate puikus! Ka pasakysite jei as buciau jusu remejas?
Jaja ir jos grupe susimaste ir Kime tare Jajai:
-Ja! Cia tavo ir visos musu grupes svajone!-pasnibzdejo.
Jajai dinktelejo mintis kad sios progos ji negali atsisakyti ir tare:
-Manau sakysiu visos grupes ''IceMint'' vardu...Taip!
Visa grupe sutiko ir labai dziaugesi.Kim ir Jaja apsikabino ir sokinejo is laimes.Kim tarstelejo:
-Beliko tik tevu sutikimas....-nusimine ji.
-Taip,-drauge sutiko.Bet mes viska iveiksime! Tai musu svajone! Niekas musu nepaveiks!
Visa grupe sauke ir dziugavo.
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Pir. 04 14, 2008 8:23 pm

5 dalis

Po atsventimo Jaja grizo namo.Jos sirdyje buvo daug dziaugsmo.Jaja izengusi namo tare:
-Mama as grizau namo.
Kazkas girgzdanciais laiptais nusileido ir tare:
-O dukrele labas! Kur buvai?As jau jaudinausi.
-Mes buvome ''Paradise''! Mes sokome ir pamate toks Haris Wilsonas .Jis nores buti musu grupes remejas kai baigsime mokykla....
-Na gal ir butu gerai, bet jus jo visiskai nepazystate! Kaip tavo ateitis? Koledzas?
-Mam, nereikia tokios scenos.As dar nepasakiau.Bet seip as noreciau planuoti savo ateiti, nes juk zinai kaip mane dziugina sokiai! As taip megstu! Cia mano svajone,aistra!
-Na gerai kita karta pasnekesime.As zinau kad tu protinga , bet maistinga.Eik praustis ir dar galesi prie kompiuterio pasedeti.
-Gerai!-pasoko Jaja.
Jaja nusiprause veida, issivale dantis ir nuejo prie kompo.Ji ilgai sedejo prie forumo ir pamate kad prie klubo prisijunge vaikinas pasivadines ~Time~ji isdriso jam parasyti ji rase : ''Labas! Manau gerai kad prisijunge vaikinas prie musu. Is kur tu butum?''.Po kiek laiko atrase:''Labas! Malonu kad man parasei! As is New York....kaip ir tu! Gal kada susimeetinsim?'' Jaja parase:''Taip as ir is New York.Gal ir galetume susitikti....'' Atrase:''Zinai manau tu esi faina!'' Jaja:''Na atukas''
Susirasinejimas baigesi.Jaja norejo susitikti ir susipazinti su Time....Ji atsigule miegoti.

6 dalis

Vel naujas rytas.Jaja pazadino sms zinute ji perskaite:''Labas! Cia Timas! Atsimeni apsikeiteme telefono nr.? Jaja pagalvojo kas per velnias bet veliau atsimine.Ji apsivilko zalsva megztuka,sijona ir isikiso kojas i inkariukus.Jaja isleke is namu suktelejusi mamai:
-Mama as iseinu! Manes laukia Kime! Man pades matke okey?
-Okey!-suktelejo ji.
Jajai tik isejus i lauka vel sms atejo:''Gal susimeetinam?'' Jaja atrase:''Okey!'' Jie susitiko prie ledaines ir Timas tare:
-Labas Ja!
-Hola! Kaip reikalai?
-Na buvo prastoki, bet kai tave pamaciau is karto pasitaise!
Jaja paraudo bet greitai sumale:
-Gal einame ledu?
- Gerai.
Mergina ir vaikinas isidejo ledu...Jaja paeme arbuziniu,citrininiu ir obuoliniu. Timas paeme braskiniu, avietiniu ir vysniniu.Jis perskaite uzrasa kad kas ima obuolinius ledus yra isimylejas...Jis tare:
-Tu isimylejus!
Jaja vos nenuvirto ir staigiai gynesi:
-Visai ne! Kas tau taip sake?
-Kas ima obuolinius ledus yra isimylejes arba pavidus nes nori rugstumo...Viskas paprasta,-nusijuoke.
Jaja pamate kad pro sali eina Ema.Ji atsisedo ant suoliuko ir uzsisake ledu.Kai ji pamate Tima artejo....Jaja nusprende imti situacija jos pusen ir kai jau su Timu atsistojo ji priejo ir pabuciavo!
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Pir. 04 14, 2008 8:24 pm

7 dalis

Ema vos nenualpo vietoje.I jajos bucini atsake ir Timas.Jaja pamate kad Ema isbego verkdama taigi ji ciupo savo tasyte ir isbego palikdama Tima sumaistyje.Jaja dziaugesi savo poelgiu ir selmiskai sypsojosi begdama.Bebegdama ji sutiko Kime kuri tare:
-Ei! Kur taip skubi?
-Nori kad papasakociau?
-Taip aisku!
Jaja pradejo:
-As buvau susitikusi ledaineje su Timu.Mes valgeme, juokemes tik staiga pamaciau kad ayeina Ema.Ji atsisedo uzsisakyti ledu, bet kaip pamate Tima artejo.As nezinau kodel taip supavydejau tai pabuciavau ji ir Timas man atsake buciniu!-jos akys zibejo,-ir kai Ema neteko zado as...na pabegau,-pradejo juoktis Jaja ir jai pritare Kime.
-Na cia tai geras....Juk tu isimylejai!
-Nu ne!
-Nemeluok as tavo geriausia drauge!
-Na gerai as skrajoju padebesiais!
-Kaip miela tas pats kaip as del Mailso! Bet deja Mailsas netaip kaip Timas jis nerodo susizavejimo,-staigiai nuliudo.
Jaja apkabino drauge ir tare:
-Mailsas tau neparodo.Tu jam patinki!
-Na gal....
Pro sali eina Mailsas ir taria Kim ir Jajai:
-Ei gal einam ledu? Plyz!
-Na gerai!-susuko choru draquges, bet Jaja pamirso kad ledaineje Timas.
Jos nuejo atsisedo.Timas priejo ir tare:
-Sveiki! Jaja turiu su tavimi pasikalbeti!
Jaja pagalvojo:''Ojojoj!Man sakiu kaimas ! Po velniu,-nusikeike ji.'' Nuejo uz kampo ir Timas tare:
-Kodel mane pabuciavai?
-O kodel tu i bucini atsakei?
-As pirmas paklausiau.
-Nes ejo Ema ir norejau tave apsaugoti nuo tos gyvates.
-As geriau zinau nuo ko mane reikia saugoti ir nuo ko nereikia! Jaja kita karta i mano gyvenima nesikisk!
Jajai skruostais riedejo asaros.Ji isbego su skaudancia sirdimi, kad Timas nepajaute to ka ji .Begdama mergina pamate kad Kime buciuojasi su Mailsu.Ji griebdama tasyte tare vis dar verkdama:
-Kime neapsirik.....Tokie jau tie bernai....Oziai neraliuoti!Tu pasisaugok jo!
-Ja! Kas atsitiko?
-Nieko!- susuko begdama kuo toliau.
Jaja verke , neturejo jegu.Ji galvojo kad Timas geresnis....Ji tikejo juo....Mergina nusivale asaras vos tramdydama kitas ir nuejo namo.Nieko nebuvo.Jaja atsigule ir uzmigo.Per miegus ji vartesi, karsciavo.Atejo mama ir tare:
-Dukrele.As namie.
Jaja atsibudus tare:
-O mam!As kazkaip blogai jauciuosi...
Mama paliete kakta ir tare:
-Tu karsciuoji.Greitai i pizama ir i silta lova! Gulesi bent kelias dienas kol pasveiksi...
-O galiu knygos viena skyriu perskaityti nes nenoriu miegoti.
-Na gerai jai tik bus geriau!
Jaja issieme knyga is lentynos pavadinimu ''Du buciniai geriau''.Ji abejojo ar gali skaityti po tokios sunkios dienos , bet isiskaiciusi pasijaute kaip is knygos heroja Jojo.Jaja perskaite visa knyga ir uzmigo isikisusi ausines i ausis beklausydama Erreway.Jaja miegojo neramiai bet po kurio laiko aprimo.

8 dalis

Jaja atsikele anksti ir apsirengus norejo ciupti striuke , bet mama tare is svetaines:
-Niekur tu neeisi! Tu sergi! Kad ir kas butu gali palaukti!
-Ne mama man siandien su komanda sokiu konkursas!-kostelejo ji.
-Ne ir taskas! Ar zinai kad gali susirgti dar labiau?
-Mam suprask!
-Pasakiau ne!
Jaja nusirenge striuke ir nuejo i kambari.Ji veliau isgirdo kaip mama iseina i darba ir greitai nusileido ir apsirenge striuke vel.Jaja apsidaire ir bego.I pamoka nepavelavo.Kime tare:
-Hola! Kas vakar atsitiko?
-Sakyti tiesa?
-Tai aisku!
-Na vakar kai Timas pasikviete mane pasikalbeti atsimeni?
-Joa.....
-Tai sake kodel as ji pabuciavau, as pasakiau kad norejau ji apsaugoti nuo tos gyvates Emos o jis tare cituoju:''Jaja as zinau geriau nuo ko mane reikia apsaugoti ir nuo ko nereikia!I mano gyvenima nesikisk''-Jajai nuridejo asara.
-Taip ir pasake?-apkabino drauge.
-Taip...jis ozys, hamsteris neraliuotas! Nekenciu jo! Mano gyvenimas baigtas!
-Ne Jaja! Taip nesakyk....Tu esi puiki mano drauge ir esi puiki panele! Tu dar tiek turesi tu vaikinu!
-Na gerai gerai,-nusisluosciusi asara tare ,-bet geriau papasakok kaip ten buvo su Mailsu?
-Nu buvo gana fainai......
Jaja paziurejo i drauge susidomejus.
-Na gerai buvo nuostabu! Kai jus aiskinotes savo meiles protrukius tai mes valgeme ledus. Mano saukstelis nukrito ir as pasilenkiau pakelti kaip ir jis.....-uzsisvajojo Kime-tai veliau abu paraudome ir nusijuokeme. Kalbejomes apie daug ka ir musu nuomones sutapo.As norejau eiti ziureti kas pas jus darosi tik staiga kuprine uzsikabino uz kedes ir as jau kritau ,bet staiga Mailsas mane pagavo ir pabuciavo....Nu zinoma veliau tu atlekei isterikuodama ir romantiks baigesi...
-Sorry.....-nusisypsojo Jaja.
-Nieko...-nuramino ja drauge.

********************************
Po fizikos pamokos Kime tare:
-Ziurek Timas! Ka darysi? Jis eina prie taves....
-Nieko....skesiu sitame mesle....
Taciau Kime negalejo ziur eti kaip tai Jaja daro ir jai gerutei mergaitei sueme pyktis ji valgydama ledus priejo ir tare Timui:
-Klausyk tu arabiska kiaule! Nedrisk mano drauges izeidineti ir skaudinti!
Ji taip su aukstakulniu uzmyne Timui kad tas raitesi is skausmo ir dar pridure:
-Ir stai tau dovanu! Staigmena,-ji spyre i skaudzia ir dar ledus ant galvos uzdejo.Kime nusisuko ir isejo kai visa mokykla jai plojo uz drasuma...
-Nu cia tai bravo! Duoks penkis!-dave penkis Kimei ir ja apkabino,-pasirodo aukstakulniai pravercia!
-Na taip kartais!-pagaliau ir Kime sypsojosi.

****************************************
Po pamoku sokiu konkursas kitoje mokykloje. Grupe jau nuvaziavo i kitos grupes mokykla.Timas piktai ziurejo i Kime ir Jaja.Jaja negalejo i ji ziureti buvo nusukusi zvilgsni.Jie ruosesi konkursui.Pasiruose teisejas tare:
-Siandien susirinko varzytis ''IceMint'' ir ''Panto''.Tai pradeda ''IceMint'' kuriai vadovauja Jaja!
Grupe isbego i scena.Jie pasoko ta pati soki kaip ir tada kai varzesi su Emos komanda.Atsoko Jajos grupe labai gerai, net taip gerai nebuvo soke.Teisejas paskelbe:
-Aciu ''IceMint''! Ir dabar ''Panto'' kurios kapitonas Taileris.
''Panto'' soko normaliai, bet taip pat graziai.Teisejas paskelbe:
-Ir po ilgos pertraukos mes skelbiame nugaletojus.....''IceMint''!
Sveikinu!-paspaude Jajai ranka.-Jus laimejotekelione i kita mokykla kurioje vel turesite varzytis.
Jaja tik nusisypsojo nes mate kad Timas visiskai nesidziauge ir jam nerupejo, tas kas susija su ja.Jaja tyliai grizo namo ir tikejosi kad mama nebus grizus , bet is virtuves atejusi mama tare:
-Kur buvai?-ramiu balsu tare.

9 dalis

-As buvau parduotuveje!
-Netikiu! Tu buvai mokykloje tiesa?-pyktelejo mama.
-Ne as labai norejau KittyKat metinuku. Jau suciulpiau!.
-Netikiu! Nemeluok!
-Nemeluoju!
-Na gerai bet as del taves jaudinausi...-ji apkabino Jaja.
-Gerai lipu i savo kambari....
Jaja jau lipo paskutini laipteli kai jai sazine uzgrauze ir ji bego zemyn ir pasoko,apkabino mama ir tare:
-Mam as buvau mokykloje...Na ir mes laimejome..As atsiprasau! Nenorejau!-ji verke.
-Zinau dukra zinau.As buciau lygiai taip pat pasielgus! As nepykstu!O dabar mars i lova!
Jaja nusisluoste asaras ir nubego i kambari.
*************************************
Po keliu dienu Jaja pasveiko.Ji isejo is namu anksti ir susitiko Kime.Ji tare:
-Na kaip jautiesi?Ka mama sake?
-Hola!-ji apkabino Kime.Na viskas lyg ir gerai...Mama nepyko ji mane suprato o taip ir turejo buti!
-Aciu dievui kad viskas gerai! Dziaugiuosi del tave! Na o kaip....na pati zinai...
-Su Timu? Ai nieko. Nesikalbu ir tiek bet zinau vistiek dar ne kas...
-Na taip jei taip Mailsas pasielgtu tai numirciau!
-Nu jo.....
-Na einam.Gal pirma ledu? Prasau prasau!
-Na okey tik as nevalgysiu nes veliau susirgsiu...
Jos nuejo i ledaine.Atsisedo.Kime uzsisake vaisiniu ledu ir kimso.Staiga Jaja pamate Tima ir Mailsa...Ji tarstelejo Kimei:
-Dievuleliau...Jie!
-Kas?
-Paziurek is desines...
-O dieve Mailsas!
Ji suspygo.Mailsas atkreipe su Timu demesi o Jaja isnese kudasiu ir pasislepe uz kampo.Ji stebejo ivykius kas dedasi.Staiga pamate kad rankinuka paliko ir pagalvojo:''Ot ziople!Tikiuosi Kime issisuks!''
Timas matesi kad nuliudo kai Kime jam pasake kad Jajos nera kartu ir jis pamates rankine paklause:
-O cia kartais ne Jajos?
-Nea...mhm...ji....ji man dave kad as uzsiuciau skyle...-sumykciojo drauge.
-Na gerai...-dar labiau nuliudo Timas....
Jaja pamate kad jis kazkur nuejo.Ji stovejo uz kampo kai is kitos puses pasirode Timas ir tare:
-Pasikalbekim.
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Pir. 04 14, 2008 8:26 pm

10 dalis

Jaja apstulbus ir paemus save i rankas tare:
-Mes neturime apie ka kalbeti!
-Turim! As kaltas....na as pripazystu savo kalte...
-Na ir gerai! As tik norejau gero nes maciau kad ji lenda prie taves ta kaliause.
-Na as tik tiesa noriu pasakyti.
Jaja grieztai tare:
-Rezk!
-Na istikruju tai as labai dziaugiausi kad tu mane pabuciavai. Man ejo siurpuliukai ir as zinau kad tu jautei ta pati.
Susigedus mergina tare:
-Na va matai...Na as nezinau kas tai buvo.As nelabai supratau...
Jaja nespejo pabaigti sakinio kai Timas stvere ja uz rankos prie saves arti ir karstai pabuciavo.Jie buciavosi gal 3 minutes....Bet Jajai tai buvo amzinybe.Ji jautesi kaip 9 danguj. Kai ju lupos atsiskyre Jaja ir Timas tylejo.Ja pagalvojo:''Tyla daugiau nei zodziai''.Ir isgirdo kai Timas pasnibzdejo:
-Tyla daugiau nei zodziai...
-Na klausyk dar vienas dalykas...
Ji plauku sruoga nuvijusi salin vel tare:
-Atsiprasau del Kimes...Ji labai susijaudinus buvo.
-Atleidziu....Nes tik del to kad tu manes prasai.
Jie abu syptelejo ir isejo is uz kampo mapsikabine.Kime pasoktelejus uzdainavo:
-Amor ! Amor! Kaip grazu!-ji pradejo suktis.
-Kime ar neturi ko pasakyti Timui.
Jaja piktai paziurejo i drauge.
-Aaa...-mykciojo ji-atsiprasau.
-As tau jau seniausiai atleidau!-Timas nusisypsojo.
Ketvertukas pastebejo kad arteja Ema. Jaja pagalvojo:''O ne:"
-Tai ka ! Matau Timai kad draugauji su ta kaliause...-pasisaipe Ema.-kaip tu galejai mane iskeisti i ja!
-As taves i nieka nekeiciau. Mes su tavim net nebuvome pora. Tu esi tiesiog pasiputusi mergiote.
-Ar as? Ak tu kvaily!-ji norejo duoti antausi bet Jaja prie jos priejo ir istempe Ema uz plauku.Po keleto minuciu grizo.Drauges susimuse delnais.
Mailsas,Kime,Timas ir Jaja isejo pasivaikscioti.Poreles vaiksciojo ilgai...Jiems buvo smagu.Jaja grizus 9 valanda namo tare:
-Mam, as jau namie.
-O dieve vaikeli aciu dievui! Kur tu buvai! As del taves jaudinausi! Daugiau taip nedaryk!
-Mam, okey. Ar nori suzinoti kur buvau?
-Na?
-Na zodziu.Su Kime buvome ledaineje ir su tokiu jos vaikinu Mailsu.Veliau atejo Mailso draugas Timas o as pasprukau uz kampo.Bet jis atejo su manimi ilgai snekejo ir mes.....pasibuciavome!
-Na, na...As dziaugiuosi uz tave!
Veliau Jaja viska papasakojo ir nuejo miegoti.Nakti menulis sviete labai ryskiai...Ji galvojo apie Tima.
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  antonelaaa Antr. 06 24, 2008 11:49 pm

labai komediskai romantiska istorija kaip ydomu Very Happy
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:21 pm

labai labai labai ydomu gal dar bus tesinukas??? Question
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:21 pm

Rolling Eyes
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:22 pm

plyzz plyzz plyzz mes norim tesinuko Very Happy
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Št. 06 28, 2008 10:20 am

tesinuko nebus daugiau daliu nebus.
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Camisita_Tami Št. 06 28, 2008 10:23 am

nerasyk tiek zinuciu is eiles! viska gali sutalpinti vienoje!
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue321 / 100321 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  antonelaaa Pir. 07 14, 2008 9:09 pm

1.a aisku kaip gaila as norejau kad butu dar daliu nu bet nesvarbu
2. gi gerai!!!
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
Jajos nuotykiai Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Jajos nuotykiai Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

Jajos nuotykiai Empty Re: Jajos nuotykiai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume