Patito Feo FC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svajones neissipildo

4 posters

Go down

svajones neissipildo Empty svajones neissipildo

Rašyti  maistavimas tesiasi Antr. 04 15, 2008 8:19 pm

1 dalis

Pirmadienis kovo 17d. 15:25val.
Šiandien nusipirkau tave mielas dienorašti. Kadangi atostogos, o man namu areštas tai ryju knygas arba sėdžiu prie lango ir spoksau i gatve kuri pilna žmonių. Jie lekia skuba tik kažin kur. Taigi neprisistačiau šie klausimai kaip ir buvo klasioku anketoje kuria padavęs kiekvienas nori kad parašytum per sekunde.
Vardas
Adresas
Gimimo diena
Gimimo vieta
Ūgis
Svoris
Pomėgiai ir t.t.

Vardas aš esu Tamara
Amžius, gimimo diena, vieta
Man 13 metu. Trylika.
Miestas kuriame gimiau buvo nedidelis tad išvažiavau su mama gyventi i sostine Vilnių. Kartais jai turi draugu tai dienas tik ir leidi gamtoje ar prekybos centre. Bet man čia naujai iškeptam pyragui tikras išbandymas. Visos klasiokes pasiputusios ir su tokiomis kaip aš nenori draugauti. O dar tėtis man pinigu neduoda nei kiek. Tenka žemintis kad gautum bent litą. Mama vis dar pykstasi su tėčiu. Kiekviena diena, vakarą ar net minute. Šiandien po būrelio i kuri verčia eiti mama užsukau i salia esanti knygyną. Tai ir nusipirkau nauja dienorašti.
Tamara girdi grįžta mama ji atrakina duris ir nulėkusi i kambarį užverčia dienorašti.
-Tamara kodėl nesutvarkei namu ir kur brolis?-rėkia grįžusi mama. Tamara tyli, nieko nesako. mama nesulaukusi atsakymo paklausė dar:
-kaip sekėsi būrelyje?
-jau baigiu priprasti kad demonstruoju pačias baisiausias sukneles-pakėlusi akis ir visa susiraukusi pasakė mergaite.
-o kada koks nors renginys?-paklausė mama
-hmm nieko nesakė...
-vis tiek paskambinsiu vadovei aš paklausiu!-sako mama
-a prisiminiau kad kažkas bus kovo 28d. bet nepamenu kas-sako Tamara nulekia i kambarį. Atsisėda prie stalo ir atsisuka muzikini centrą visu garsu.
maistavimas tesiasi
maistavimas tesiasi
Gamink Su Santiagu...
Gamink Su Santiagu...

Pranešimų skaičius : 83
Miestas : muzikos salis
Skype : kkkarinaaa
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue53 / 10053 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-09

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  Camisita_Tami Tr. 04 16, 2008 11:56 am

iuuuuu labai idomu tesinuko!
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue321 / 100321 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  maistavimas tesiasi Pen. 04 18, 2008 10:09 pm

stai ir 2 dalis


I kambarį įlekia mama ir pradeda rėkti kodėl visu garsu pasileido muzika ir išeina išgirdusi triukšmą koridoriuje. Po keliu minučių pro duris įvirsta Tamaros brolis. Tamara girdi kaip kitame kambaryje ji bara mama.
-kodėl tu taip velai bastaisi gatvėmis?
-mama aš jau nebemanas vaikas kai buvau 5 metu visada būdavau bet man jau 15!-rekia Tamaros brolis Tomas.
-tu nežinai kas gali atsitikti už kito kampo!-ir pasižiūri i ji taip keista o po kiek laiko sako:
-tu rūkei ! - saukė ji
-ne iš kur tu ištraukei?-rėkia Tomas
-duok pauostyti!-rėkia dar garsiau mama
-o kam tau?-jau susirūpinęs klausia mamos
-tai vis dėl to rūkei-pasakė ir nuėjo i virtuve daryti vakarienes. Tamara atsivertė knyga galvodama kad nors kelis puslapius paskaitys, bet vos pradėjo skaityti pirmus žodžius užvertė knyga ir pradėjo svajoti. Užsimerkė ir lyg tikrovėje atsidūrė kažkur kalnuose kur matosi juros krantas ir vėjelis lengvai šiaušia plaukus. Ji ne viena salia stovi kažkoks vaikinas su raudonom rožėm. Kaip kokioje pasakoje ant žirgo. O ji su gražia rožine suknele kuri tokia graži. Plaukai suristi i kuodeli ne taip kaip dabar supinti i dvi kaseles. Tuo metu kaip svajojau grizo tėtis ir vėl girdžiu kaip riejasi virtuvėje. Kodėl kažin gimiau tokioje šeimoje visi tik riejasi pykstasi kaip kates su šunimis.
-Tamara, Tomai eikit valgyti!-saukia mama. Tamara pramerkia akis ir lekia i virtuve.
-ir vėl makaronu sriuba fe. -sako mergaite
-daugiau nieko nebuvo o i parduotuve tingėjau eiti juk taip ar taip rytoj tu eisi!-sako mama. Mergaite greitai suvalgo ir nulekia i kambarį toliau svajoti. Užsimerkia ir vėl mato tuos kalnus jura ir ji-ta princą ant balto žirgo. Tai Tamara dabar jau masto ar taip kada nors įvyks juk ji iš neturtingos šeimos, mokosi prastoje mokykloje, o apie draugus net nekalba. Kasdien sėdi namuose nes niekas jos niekur nepakviečia ir net jai šviečia saule ji eina pikta, nusiminusi ir nepatenkinta gyvenimu. Tamarai jau atsibodo tęvų pykčiai, brolio prisigėrimai. Atsibodo svajoti tad atsigulė ir užmerkė akis. Sapnuoja kaip visi klykia tik ji ne jai gyvenimas taip ar taip nebemielas ir štai i žemę nukrito didelis akmuo ir BUM. Tik vienintele aš to norėčiau. Staiga lyg tikrovėje ant manęs užkrito milžiniškas akmuo. Ir tuo metu sapnas dingo.
-Gelbėkite – saukia Tamara. Girdisi kaip kažkas lipa laiptais iš antro aukšto. Tamara dar laibiau bijo
-kas ten.-klausia ji, bet niekas neatsiliepia. Ja ismuso prakaitas ir visa dreba.
maistavimas tesiasi
maistavimas tesiasi
Gamink Su Santiagu...
Gamink Su Santiagu...

Pranešimų skaičius : 83
Miestas : muzikos salis
Skype : kkkarinaaa
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue53 / 10053 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-09

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  maistavimas tesiasi Tr. 04 23, 2008 9:24 am

3 dalis
Staiga i kambarį įžengia mama.
-mieloji kas atsitiko?
-nieko tik susapnavau košmarą .-atsake išmušta prakaito Tamara.
-dabar miegok jau gyli naktis.- pasakė ir išėjo iš kambario mama. Mergaite užmerkė akis bet tuoj pat atmerkė nes sapne vien kraujas. Nesugalvojusi ką daryti užsidegė šviesą ir pasiėmė knyga. Kieme nebuvo nei gyvos dvasios viskas tylu, ramu. Laikrodis pradėjo mušti 10 minučių po 2 valandos. Bet mergaitei miegoti nesinorėjo. Ji skaitė ir skaitė laikas bėgo. Ji prisiminė kad ryt seneles gimimo diena. Fe ir vėl reikės važiuoti i kaimą. Kieme pradėjo lyti. Kuo tolyn tuo stipriau, o vejas savo ilgais nagais tukseno i langą. Net ir kambary mergaitei pasidarė salta lyg sėdėtu kieme ant suoliuko. Knygos puslapiai tik vertėsi ir mergaite net nepastebėjo kaip atėjo 4 valanda ryto. Greitai užvertė knyga ir nuėjo snausti. Ryte ja žadina tėtis:
-Tamara jau 10:00 eik valgyti ir važiuosim pas senele.
-net negalvokit kad aš važiuosiu geriau i zoologijos soda nuveskit!-perkreiptu veidu sako ji.
-senele tavęs pasiilgo ir labai laukia net negalvok kad pasiliksi namie.-aiškina tėvas
-po pernykščio įvykio kai įgnybė žąsis net negalvokit kad aš ten kada nors pasirodysiu!
-važiuosi ir taškas.
-ne...ne...ne geriau palikit namie-nekaltu veideliu sako mergaite. Staiga iš virtuves išlindo mama ir pradėjo rėkti:
-Tamara gali paskubėti pusryčiai atsals. Mergaite vos išlipo iš lovos, bet akys sulipusios kaip klijų pripiltos. Vos mergaite įlėkė i virtuve mama pradėjo žviegti.
-Aaa pabaisa!!! Mergaites paakiai buvo pajuodę tad niekur ji važiuoti negalėjo.
-gal geriau pasilik namie ir negąsdink amoniu.-kalbino mama
-su mielu noru Very Happy. Tamara labai apsidžiaugė, kad vos ne savaite liks viena namuose. Ji bus sau seimininke. Svarbiausia kad pailsės nuo tėvų barniu. Bent kelias dienas galės džiaugtis gyvenimu kaip pridera. Jau suplanavo ką veiks kitom laisvom dienom eis ant ledo, apsipirkti,... jai reikia naujos palaidinukes ir bateliu, kelnių ir sijonuku ir visokiu kitokiu mielu daiktu. Tiesa reikės nepamiršti namu ruošos darbu. Fe kaip aš jų nekenčiu. Kai buvau mažą atsimenu svajojau tapti princese, turėti daug tarnu tik kažin ar tai tada buvo svajone. Tai tikriausiai fantazija. Staiga mama apsigalvoja ir sako:
-o gal palikti tau ir broli?
-ne tik ne Tomą -sako mergaite
-jis tave pasaugos, padės sutvarkyti namus,...
-aš mielai pasiliksiu.-sako Tomas
-tai gerai mes jau ir važiuosim. Ne man galas vėl Tomas prisikvies draugu ir rengs tusą, o vėliau lieps nieko nesakyti tėvams kitaip primuš. girdžiu prie durų tevis sakančius ate bet aš lyg sustingus stoviu ir nejudu. Prie manęs prieina brolis ir sako:
-aš šiandien rengsiu tusą o tu užsidarysi savo kambary ir nieko negirdėsi, nieko nematysi supratai!
maistavimas tesiasi
maistavimas tesiasi
Gamink Su Santiagu...
Gamink Su Santiagu...

Pranešimų skaičius : 83
Miestas : muzikos salis
Skype : kkkarinaaa
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue53 / 10053 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-09

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  Patito Kv. 04 24, 2008 11:00 am

Jėga, kaip įdomu - laukiu tęsinuko.
Patito
Patito
PFLT President

Pranešimų skaičius : 437
Age : 30
Miestas : Vilnius
Skype : Cornelia-minako
Virtuali/us : Patricia - Facundo
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue422 / 100422 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-06

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  Camisita_Tami Kv. 04 24, 2008 12:17 pm

grazi istorijele!!!!!!! Very Happy
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue321 / 100321 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  maistavimas tesiasi Št. 05 10, 2008 10:51 pm

o aname fore tai niekas neskaito Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
maistavimas tesiasi
maistavimas tesiasi
Gamink Su Santiagu...
Gamink Su Santiagu...

Pranešimų skaičius : 83
Miestas : muzikos salis
Skype : kkkarinaaa
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue53 / 10053 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-09

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  maistavimas tesiasi Tr. 05 14, 2008 11:40 am

4 dalis

-supratau.-vos išlemenau ir išlekiu i kambarį. Jai tik turėčiau draugiu viska papasakočiau gal man padėti. O dabar nei draugiu nei sprendimo. Teks suktis kaip ismanydamai. Gal ryt nuvažiuosiu i prekybos centrą. Nėra ką ir veikti geriau jau eiti i šulę negu sėdėti vienai ir svajoti, kad kada nors susirasiu draugiu. Kaip visi sako eik ieškoti, bet yra viena beda mano brolis niekur manęs neišleis. Pabėgti...viliojo kažkada toks noras kai dar turėjau kur o dabar? Nėra ką veikti gal įsijungti TV. Štai keli iš eiles kanalai vis muilo operos. Štai !skelbimai ieškau merginos...ne netinka. Reikia parašyti man i rankas pasiėmiau telefoną ir jau rašau. „ieškau draugu amžius nesvarbu, svarbu kad butu draugiški P.S. noriu kad butu iš Vilniaus mano nr.222 333 444“
Štai mano skelbimas jau žaižaruoja TV ekrane. Fantastika! Po keliu minusiu žinute:
„Labas aš Inesa iš Vilniaus man 14metu, o kas tu?“ geras jai viskas bus gerai turėsiu drauge! Nieko nelaukusi mergaite skuba atrašyti:
„Mano vardas Tamara ir man 13 nu bet už mėnesio bus jau 14gal norėtum ryt kur nors nueiti?“
Tamara žiuri muilo opera ir laukia žinutes iš naujosios drauges. Štai signalas kad kažką paraše:
„mielai kaip tik niekur neišvažiuoju kuria maždaug valanda?“ hmm reikia pagalvoti kada čia butu gerai ir parašo:
„kad ir 12:00 o gal sugalvojai kur?“ kol išsisiuntė žinute Tamara maste kaip ta mergina galėtų atrodyti? Kol atėjo žinute praėjo daug laiko taigi mergaite nekantravo sužinoti kas joje parašyta:
„galime eiti i akropoli, o gal eikim su vaikinais?“ Tamara perskaitė ir nežino ką atrašyti juk ji vaikino neturibet vis tiek atrašo
„aš vaikino neturiu“ ir galvoja ar ta mergina jai atrašys ar pagalvos kad su mažvaikėm geriau neprasidėti. Bet žinutė atėjo. pažvelgusi kas parašyta Tamara nustebo nes parašyta buvo:
„nesijaudink aš turiu vaikina ir paprašysiu kad jis atsivestu draugą gal jau greitai turėsi?“ Tamara iš džiaugsmo vos nenualpo. Ji susiras ne tik drauge bet ir vaikina. Švytinčiom akim ji parašė:
„tai tada susitinkam akropolyje 12:00 prie įėjimo ir iki ryt“ štai sulaukė paskutines žinutės kuri buvo labai trumpa:
„ok tada iki ryt 12:00“ Tamara taip džiaugėsi jog tuoj nuobodžiame gyvenime bus permainų jog pamiršo net kad pas broli tusas. Susidėjo drabužius ir nuėjo miegoti. Ryte pabudo ir prasikrapšciusi akis pasidarė pusryčius. Buvo 10:15 reikia paskubėti pagalvojo ji ir nuėjo apsirengti. Kol išėjo ir sulaukė autobuso buvo 11:15. teko paskubėti. 12:00 nuėjo prie durų ir abi vienu balsu pasakė:
-čia tu?


5 dalis

vienu balsu pasakė:
-čia tu?
Prieš ja stovėjo jos geriausia drauge kuri gyveno kitame miesto gale. Su ja jau nekalbėjo kokius metus, net numerio neturėjo. Bet lyg likimas suvedė jas abi. Apsikabino ir pradėjo šnekučiuotis:
-kaip sekasi? Seniai nesimatėme? Ai tiesa norėjau tave supažindinti su savo vaikinu Diegu ir jo draugu Marku.-sako Inesa
-sveikučiai !- pamerkus aki sako Tamara. Bernai pasisveikino ir nuėjo i prekybos centrą.
-gal einam ant ledo-sako Inesa
-gerai, o paskui galėsim i kavine nueiti desertą suvalgyti.-sako Markas ir prisiartina prie Tamaros. Tamara net nepastebėjo kai ant ledo užlipo ir prie jos atciuoze Markas, padavė ranka, o Tamara iskilminkai jam nusišypsojo ir nuciuoze kartu susikabinę rankomis. Pasiciauze ant ledo nuėjo i kavine. Užsisakė dvi porcijas ledu ir net nepastebėjo kai abu iš vienos lakstutes suvalgė. Tamara pažvelgė i laikrodi ir pamate, kad jau 16:15 ji greitai atsikėlė ir pasakė kad jai jau laikas. Isleke o iš paskos paskui ja atbėgo Markas.
-palauk!-sauke is uz nugaros Markas. Tamara sustojo ir atsisuko. Jis priėjo prie jos ir saldžiai pabučiavo. Tamara jam leidosi juk jai jis visai patiko.
-duok savo telefono numeri?-išlemeno jis kai atitraukė lupas.
-222 333 444-ir pabučiavo ji dar karta tik dabar daug ilgiau. Tamara isskubejo namo. Grizusi vis lauke ir lauke to skambucio arba zinutes. Stai jau velyvas vakaras ir skambutis nežinomas numeris Tamara atsiliepia ir nutaisiusi rimta balsa paklause:
-alio kas cia kalba?
-cia as Markas jai toki atsimeni?
-taip ko norejai?
-isgirsti dar karta tavo balsa ir paklausti ar noretumei kur nors su manimi nueiti?
-mielai o kur? Kada? Ir keliese?
-siaip noreciau tave geriaupazinti gal susitikim ryt parke pasivaiksciosim?
-butu labai fainai as tik norėjau tau pasakyti kad tu man labai patinki!-nedrasiai istare Tamara
-as tave isimylejau jau pirma sekunde, minute, valanda, as supratau kad mes vienas kitam skirti! Is kito kambario girdi ja kviečia brolis
-jau turiu eiti tai 11valanda prie parko iejimo buciuoju ir labanaktis.
-ir as tave myliu mano meile buciuoju:pasako Markas ir vos nugirdusi zodzius mergaite isjunge telefona ir nuejo i kambari tokia laiminga!
-kur buvai diena as taves ieškojau ir su kuo neseniai kalbejai?
maistavimas tesiasi
maistavimas tesiasi
Gamink Su Santiagu...
Gamink Su Santiagu...

Pranešimų skaičius : 83
Miestas : muzikos salis
Skype : kkkarinaaa
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue53 / 10053 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-09

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Tr. 06 25, 2008 3:03 pm

fainai laukiam tesinuko tesinuko Very Happy Exclamation Exclamation
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Tr. 06 25, 2008 3:03 pm

nagi mes butinai norime tesinuko Very Happy Twisted Evil Exclamation Exclamation
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:15 pm

labai ydomu tesinuko tesinumko davai mes noim tesinuko tikrai labai norim Very Happy
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:16 pm

tikrai tikrai labai norim nagi tesinuko
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:17 pm

ttttteeeeesssssiiiiinnnnnuuuuukkkkkooooo!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Pen. 06 27, 2008 4:19 pm

butinai butinai butinai Exclamation Exclamation Exclamation
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  Camisita_Tami Št. 06 28, 2008 10:24 am

Antonella:

1.Nedek tiek smailu
2.Nerasyk tiek zinuciu is eiles nes viska gali sutalpinti vienoje Exclamation
Camisita_Tami
Camisita_Tami
PF LT Vice

Pranešimų skaičius : 377
Age : 28
Miestas : Vilnius
Skype : Arigute
Virtuali/us : Tamara~Matias
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue321 / 100321 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-07

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  antonelaaa Pir. 07 14, 2008 9:07 pm

Embarassed Embarassed
antonelaaa
antonelaaa
Šok Su Las Divinas
Šok Su Las Divinas

Pranešimų skaičius : 261
Miestas : kaunas
Skype : anta500
Taškai :
svajones neissipildo Left_bar_bleue4 / 1004 / 100svajones neissipildo Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

svajones neissipildo Empty Re: svajones neissipildo

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume